برچسب ها:خبرهای داغ از روستایهاشم آباد وحیدر آباد

روستای هاشم آباد پیرامون شاه تور واقع شده است در ماه محرم وصفر هر ساله مردم این روستا  به عزاداری می پردازند، عزاداری مردم هاشم آباد بیشتر مبتنی بر هیئت زنجیر زنی می باشد.

در مراسم و مناسبت های مختلف هیئت و مردم محترم فیض آباد به شاه تور دعوت می شوند تا مراسم عزاداری سالار شهیدان با شکوه تر برگزار گردد به همین مناسبت مردم وهیئت هاشم آباد در روز عاشورا در مکان سنگ راًس الحسین می آیند و در کنار هیئت های دیگر به عزاداری می پردازند و سپس راهی امامزاده عبدالعزیز می شوند.

شاه تورنیوز از مردم محترم هاشم آباد دعوت می کند که در روز عاشورا همانند سال های گذشته به عزاداران حسینی در مکان سنگ راس الحسین  بپیوندند.

از افرادی که عکس و نوشته در مورد روستای خود دارند دعوت می شود مطالب خود را در سایت شاه تورنیوز به اشتراک بگذارند تا بهتر روستای خودرا به دیگران معرفی کنند بنابراین می توانید مطالب و عکس های خود را به ایمیل سایت :khchebagh@yahoo.com بفرستند یا با شماره ی تماس :09130085425(قدرتی)تماس حاصل کنند و مطالب خود وعکس های خود را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم از آن ها برای هرچه بهتر معرفی کردن روستای شما استفاده کنیم.

تواجه : میتوانید بخش ویژه ی روستای فیض آباد را در http://www.shahtor.ir/Archive/hashemabad مشاهده کنید. برای ورود بر روی روستای هاشم آباد آباد کلیک کنید.


محبوب کن - فیس نما
نویسنده : admin / نظر شما برای admin / بازدید: