امیرحسین قدرتی شاه توری

من امیرحسین هستم

من امیرحسین قدرتی شاه توری هستم!

باید بگم این مکانی که شما در آن حضور دارید روزی با 100ها هزار بازدید اطلاعات مفیدی را به بازدیدکنندگانش می داد اما بخاطر کمبود وقت مجبور شدم که به صورت امروزی درش بیارم! اسم اول تارنامه ی من کوچه باع و بعد ها به شاه تور نیوز تغییر نام یافت.الان هم به صورت یک تارنامه ی شخصی در اومده!

اما خودم رو معرفی کنم: من سوم تیرماه بدنیا اومدم ، حدودای ساعت 10 شب... به کامپیوتر خیلی علاقه دارم و از 11سالگی کارباهاش رو به صورت حرفه ای دنبال کردم و یکسالی هم به خاطر همین موضوع مدرسه نرفتم!!
اوایل کارم بود که دستکاری ویندوز عادتم شده بود و روزی دوبار ویندوز عوض میکردم!!

همینک چندین سال از اون دوران میگذره و من وارد فضای مجازی شده ام و به برنامه نویسی علاقه ی زیادی دارم و نمونه کارهای تم زیادی رو به صورت رایگان و پولی برای برخی از دوستانم درست کردم و الان هم درکنار درس ؛بازم مشغول به طراحی هستم و اگه شما سفارشی داشته باشید آماده هستم!
بیشتر مواقع دانشگاه هستم  که یکی از دلایلی شد که امروز وبگاه شاه تورنیوز به این صورت در بیاد!

رزومه من

همکاری با فیس نما درطراحی تم طراحی سایت شهیدشاعری 10 طراحی رایگان تم وبلاگ طراحی رایگان وب به مناسب عیدفطر93 معرفی برخی از مشکلات سیستم کدنویسی پارسی بلاگ به مدیر مدیرتارنامه شاه تورنیوز به عنوان پربازدیدترین تارنامه شرق اصفهان نمونه کارهای مختلف در طراحی تم سیستم های مختلف وبلاگدهی

من امیرحسین هستم

درسال93-94 به کلی از ورزش دور شدم ولی قبل از اون به صورت منظم چندین روز در هفته ورزش می کردم ازجمله فوتسال و بدنسازی !البته دوباره همین روند آغاز میشه!

کلا در طول روز وقتم داخل دانشگاه سپری میشه و زیاد وقتی برای بیرون رفتن ندارم ولی اگه فرصتی پیش بیاد حتما بادوستام میرم ی جای باصفا و وقتمون رو میگذرونیم.

علاقه ی زیادی به طراحی و یادگرفتن موضوع های جدید در طراحی تم دارم! البته اینم بگم که من علم امروزیم در طراحی وب سایت ها و وبلاگ ها رو بدون کلاس رفتن یاد گرفتم و از این موضوع خوشحالم چون محاله دیگه یادم بره!!

ازاینکه با من همراه بودید ممنون!

شاید دوباره یک روز با یک سایت دیگه باهاتون همراه باشم!!

خدانگهدار

بازدید امروز:2162

بازدید دیروز:3918

بازدید کل:39529219

ارسال نظر درزیر

کد آهنگ